KURUMSALÖzde Pcb 1995 yılında, elektronik devre kartı piyasasında var olan yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı temin eksikliklerini gidermek amacı hizmete başlamıştır.

Güçlü kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine XPC, FR1, FR2, CEM1, CEM3, FR4 malzemelerden üretilen Tek taraflı, Delik içi kaplamalı çift taraflı Kartları sunmaktayız.

Kaliteli Üretim : Üretim aşamasında seçilen tüm malzemenin standartlar dahilinde olması ,kullanacağımız tüm malzemelerin tek tek kalite ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması,bizim üretim sürecindeki önceliklerimizdir.

Estetik ve İşlevsellik : Özde Pcb için estetik görünüm ve işlevsellik öncelikli olup bu niteliklerin devamı için uzman ekibimiz tarafından üretimimiz yapılmaktadır. Bu konuda ki bilgimizi ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak, işimizi en işi şekilde yapmaktır.

Bu güne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde kalitemizi ve hızlı hizmet anlayışımızı müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmekteyiz.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :
 
Whatsapp
Yerli Üretim