izmir stencil (SMD) çelik elek

izmir stencil (SMD) çelik elek -  STENCIL (SMD ELEK) ihtiyaçlarınızı; isteğinize göre ister lazer kesim alüminyum çerçeveli  paslanmaz çelikle , ister kimyasal aşındırma ile yapılmış fosfor-bronz malzemeyle istenilirse de yapışkan (glue ) elekle karşılamaktayız. Ancak üretimlerimizde aksi istenmedikçe lazer kesimli çelik elek kullanmakta ve  tavsiye etmekteyiz. Çünkü;

* Lazer Kesim yöntemi ile üretilen Stencillerde delik içleri pürüzsüz ve düzdür. Böylece Pcb lehimleme kalitesi yüksektir.

* Çelik  Stencil ,Pcb lehim baskı hassasiyeti ±10 mikrondur. Bu hassasiyet BGA ve Fine Pitch uygulamalarında sorunsuz kullanım sağlar.

* İki bacak arası mesafe 0,3mm den başlayan BGA ve QFP kılıflarda hatasız üretim yapabilmektedir. Çünkü bu tür kılıflarda yaşanan en büyük sorunlardan biri, krem lehim baskısı sırasında meydana gelen kısa devrelerdir. Bu tür hataları önlemenin en önemli yolu Kimyasal aşındırma ile imal edilen fosfor-bronz  STENCIL yerine, lazer kesimli çelik  STENCIL kullanmaktır.

*STENCIL siparişleriniz birinci sınıf paslanmaz çelik malzeme kullanılarak imal edilir

* Yeni nesil son teknoloji Lazer Makinamızla Electrolytic Polishing (stencil delik duvarlarındaki pürüzlülüklerin 1 mikronun altına düşürülme işlemi) işlemine gerek kalmadan , smd dizgi hataları minize edilir. Böylelikle pcb lehimlemesi kaliteli ve pürüzsüz bir şekilde gerçekleştirilir.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :